3 september 2024

Op 3 september 2024 zal het 125 jaar geleden zijn dat Alfred Grisar samen met enkele getrouwen de eerste stappen gezet hadden om een omnisportclub op te richten. Een club destijds ongezien op het continent. Deze club zou Beerschot genoemd worden.


Lees meer...
13-05-2024 1938-1939 Online
13-04-2024 1937-1938 Online
13-03-2024 1936-1937 Online.
13-02-2024 1935-1936 Online
13-01-2024 1934-1935 Online
13-12-2023 1933-1934 Online

Statistieken
Spelers:858
Tegenstanders:11480
Clubs:393
Wedstrijden:4800
-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-+-
Wedstrijd van de dag...
Vandaag... 30 jaar geleden.
22-05-1994
2e Klasse Eindronde
Beerschot V.A.C. - K.S.C. Eendracht Aalst
Beerschot Voetbal en Atletiek Club Koninklijke Sportclub Eendracht Aalst
 
Jarige van de dag...
Vandaag... 63 jaar geleden.
22-05-1961
Geboortedag:
Frank Valkenborgh
Frank Valkenborgh
 
Profiel Walter Meeuws
Walter Meeuws
Walter Meeuws
Voorna(a)m(e)n: Walter
Achternaam: Meeuws
° 11 juli 1951, Gierle Koninkrijk België
Nationaliteit: België Koninkrijk België
Periode:
01-07-1972 -> 30-06-1978
Positie: Verdediger

Loopbaan
R.C. Mechelen (K.M.) van 01-07-1970tot 30-06-1972
K. Beerschot V.A.V. van 01-07-1972tot 30-06-1978
Club Brugge K.V. van 01-07-1978tot 30-06-1981
R. Standard de Liège van 01-07-1981tot 30-06-1984
A.F.C. Ajax van 01-07-1984tot 30-06-1985
K.V. Mechelen van 01-07-1985tot 30-06-1987
K. Lierse S.K. (Trainer T1) van 01-07-1987tot 01-03-1988
Nationale Ploeg (Trainer T2) van 02-03-1988tot 22-08-1989
Nationale Ploeg (Trainer T1) van 23-08-1989tot 21-02-1990
K. Sint-Truidense V.V. (Trainer T1) van 01-07-1990tot 01-04-1991
R. Antwerp F.C. (Trainer T1) van 01-07-1991tot 30-06-1993
K.A.A. Gent (Trainer T1) van 01-07-1993tot 30-06-1994
K.V. Mechelen (Trainer T1) van 01-07-1994tot 24-08-1995
K.F.C. Tielen (Trainer T1) van 12-09-1995tot 30-06-1996
K.F.C. Lommelse S.K. (Trainer T1) van 01-07-1996tot 30-06-1998
K. Lierse S.K. (Trainer T1) van 01-07-1998tot 30-06-2001
Gençlerbirliği SK (Trainer T1) van 01-07-2001tot 10-11-2001
R.C.A. Casablanca (Trainer T1) van 01-01-2002tot 18-01-2003
(Trainer T1) van 01-07-2003tot 31-10-2003
Al-Jazira Club (Sportief Manager) van 01-05-2005tot 01-06-2006
K.S.K. Beveren (Trainer T1) van 01-07-2006tot 25-03-2007
AS FAR Rabat (Trainer T1) van 16-07-2009tot 07-11-2009
Wadi Degla SC (Trainer T1) van 20-05-2010tot 30-06-2012
Lommel United (Trainer T1) van 28-10-2016tot 23-11-2016

Internationale Loopbaan
U-21Koninkrijk België van 1977tot 1977=> 1 (0)
A-teamKoninkrijk België van 1977tot 1984=> 46 (0)

Statistieken
De onderstaande cijfers zijn gebaseerd op gegevens in onze databank.
Competitie Beker Tornooi Vriendschappelijk Europa Totaal
171 (25) (9,12) 12 (5) (2,2) 12 (4) (1,0) 19 (8) (3,2) 6 (0) (0,2) 220 (42) (15,18)

Palmares
SeizoenTrofeeLandTeamType
1992–1993Trainer van het jaarKoninkrijk BelgiëR. Antwerp F.C.Individueel
1978–1979BekerfinalistKoninkrijk BelgiëClub Brugge K.V.Club
1979–1980LandskampioenKoninkrijk BelgiëClub Brugge K.V.Club
1979–1980SupercupKoninkrijk BelgiëClub Brugge K.V.Club
1979–1980UEFA Europees Kampioenschap FinalistUEFANationale PloegClub
1980–1981SupercupKoninkrijk BelgiëClub Brugge K.V.Club
1981–1982LandskampioenKoninkrijk BelgiëR. Standard de LiègeClub
1982–1983LandskampioenKoninkrijk BelgiëR. Standard de LiègeClub
1982–1983SupercupKoninkrijk BelgiëR. Standard de LiègeClub
1984–1985LandskampioenKoninkrijk der NederlandenA.F.C. AjaxClub
1986–1987BekerwinnaarKoninkrijk BelgiëK.V. MechelenClub
1991–1992BekerwinnaarKoninkrijk BelgiëR. Antwerp F.C.Club
1998–1999BekerwinnaarKoninkrijk BelgiëK. Lierse S.K.Club
1998–1999SupercupKoninkrijk BelgiëK. Lierse S.K.Club
2008-2009BekerwinnaarKoninkrijk MarokkoAS FAR RabatClub